Зустріч з Іриною Цибух

Відбулася зустріч з Іриною Цибух з позивним «Чека».

Вона доброволиця в батальйоні «Госпітальєри» — працює парамедикинею і керівницею п’ятого екіпажу. Ірина разом зі своєю командою забезпечує евакуацію з поля бою та надає повноцінну медичну допомогу.

Ірина розповіла про те, що коли розпочалася війна зрозуміла, що буде найбільш ефективною, якщо працюватиме на передовій парамедикинею, оскільки вміє робити все за протоколом MARCH і надавати допомогу за найвищими стандартами американських бойових медиків.

“Я б дуже хотіла, щоб світ цінував подвиги українців, тому що це один з найкращих світових прикладів того, як люди відстоюють свою свободу. Ми боремося за демократію, рівність, свободу й за те, щоб бути вільними людьми в Україні. За це віддаємо своє життя. Я б дуже хотіла, щоб усі це усвідомлювали. Щоб у світі мені ніхто не міг сказати, що моє суспільство надто мілітаризоване. Я не хотіла бути на війні ніколи. Я ненавиджу все, що з нами відбувається, і це не моя історія. Я дівчина, яка любить подорожувати й робити освітні проєкти для дітей. Я не є людиною, яка все життя мріяла працювати парамедиком. Але російська агресія змусила мене стати на захист своєї країни.

І я думаю, що в нас велике майбутнє. Україна завжди була дуже вільною, завжди була місцем можливостей, проте ми це бачимо тільки зараз. Війна закінчиться, ми переможемо, і тоді можна буде розбудовувати й реалізовувати себе кожному. Я думаю, це найкраще майбутнє для країни, коли її громадяни ставатимуть тими, ким хочуть бути, й будуватимуть себе такими, якими б вони хотіли себе бачити.”

Організатор заходу – методист Оксана Цибух.

Модератор заходу – заступник директора з навчальної роботи Березінська Мирослава.

В рамках проєкту «Жива бібліотека» працівниками соціально-психологічної служби для учнів був проведений семінар «Не вішати ярлики на людей». Навчали учнів про те, що кожна людина має свою історію, свої рани та свою боротьбу. Як навчитися розрізняти головне від другорядного. Цінувати душу, а не оболонку. Не вірити обіцянкам, а вчинкам. Дивитися не на слова, а діла. […]

В рамках проєкту «Жива бібліотека», працівниками соціально-психологічної служби для учнів був проведений семінар «Депресія та самооцінка особистості». Засновник когнітивно-поведінкової терапії Аарон Бек вважав, що депресія – це хибне негативне уявлення про себе. Навчали учнів змінювати ставлення до себе й оцінювати свої особисті якості, свої можливості серед інших людей у різних сферах життя.

В рамках проєкту,, Жива бібліотека,, працівниками соціально-психологічної служби для учнів був проведений семінар,, Вплив оточення на особистість людини,,. Під час спілкування люди обмінюються не тільки словами, а й енергією. Позитивні, життєрадісні люди заряджають інших своєю енергією, надихають і мотивують. Навпаки, негативні, токсичні люди можуть витягати з оточення енергію, залишаючи відчуття спустошеності й апатії. Учні ділилися […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x