Екскурсія до пам’ятника Т.Шевченкові

Вшановуючи пам’ять про Тараса Шевченка, учнівський та педагогічний колектив здійснили екскурсію до пам’ятника ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЮ.

Викладач Гриценко Людмила розповіла історію створення пам’ятника, адже довгим і важким був шлях поета до Львова. Ще сто років тому, за часів Австро-Угорщини, громадськість міста зробила першу спробу спорудити пам’ятник генієві українського народу, але міська влада не дала на це дозволу.

І лише у 1987 році було прийнято постанову про встановлення пам’ятника Шевченку у Львові. Міська влада спочатку не погоджувалася на реконструкцію площі і встановлення пам’ятника на центральному проспекті, але пристрасне слово львівського поета Богдана Стельмаха, який закликав приносити квіти на це місце, остаточно утвердило вибір місця для монументу.

В організованому конкурсі переміг проект скульпторів Володимира та Андрія Сухорських. Василь Іваницький організував збір коштів та виготовлення фігури поета в Аргентині. Відлита скульптура була доставлена кораблем до Гамбурга, а звідти перевезена до Львова.

В рамках проєкту «Жива бібліотека» працівниками соціально-психологічної служби для учнів був проведений семінар «Не вішати ярлики на людей». Навчали учнів про те, що кожна людина має свою історію, свої рани та свою боротьбу. Як навчитися розрізняти головне від другорядного. Цінувати душу, а не оболонку. Не вірити обіцянкам, а вчинкам. Дивитися не на слова, а діла. […]

В рамках проєкту «Жива бібліотека», працівниками соціально-психологічної служби для учнів був проведений семінар «Депресія та самооцінка особистості». Засновник когнітивно-поведінкової терапії Аарон Бек вважав, що депресія – це хибне негативне уявлення про себе. Навчали учнів змінювати ставлення до себе й оцінювати свої особисті якості, свої можливості серед інших людей у різних сферах життя.

В рамках проєкту,, Жива бібліотека,, працівниками соціально-психологічної служби для учнів був проведений семінар,, Вплив оточення на особистість людини,,. Під час спілкування люди обмінюються не тільки словами, а й енергією. Позитивні, життєрадісні люди заряджають інших своєю енергією, надихають і мотивують. Навпаки, негативні, токсичні люди можуть витягати з оточення енергію, залишаючи відчуття спустошеності й апатії. Учні ділилися […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x