Всесвітній день книги

До всесвітнього дня книги ти авторського права учні Ставропігійського вищого професійного училища, які навчаються за поліграфічним напрямом побували на екскурсії у книгарні найвідомішого львівського видавництва — “Видавництво Старого Лева”.

Учням розповіли про матеріали з яких створені книг, показали широкий асортимент видань. Цікаво було почути про поетичну збірку Марини Пономаренко, ілюстрації до якої були створені з використанням штучного інтелекту Midjourney.

Наші учні отримали корисні знання про друк, поліграфію та книжкову продукцію в цілому, що, безперечно, знадобляться їм у майбутній професійній діяльності.

Дякуємо за організацію майстру виробничого навчання Дарії Василівні Василишин та старшому майстру Вірі Михайлівні Гошівській.

«Видавництво Старого Лева» — українське видавництво, засноване 13 грудня 2001 року Мар’яною Савкою і Юрієм Чопиком у Львові. Видавництво створює книги для всієї родини. Тож усі, від наймолодшого до найстаршого, знайдуть у «Видавництві Старого Лева» щось собі до душі: картонки, казки, віршики для малят, повісті для школярів, підліткову серію, нон-фікшн для різного віку, вишукану поезію, цікаві романи, неймовірної краси атласи та альбоми і навіть розмальовки-антистрес.

Здобувачі освіти дізнались про небезпеки пов’язані з використанням інтернету. Хто такі хакери та їх дії в інтернеті. Довідались про відомих хакерів

Свято вишиванки – це неймовірний день для українського народу. У травні, коли природа просинається від довгого зимового сну, розцвітають маки на святковому вбранні українців. Вишиванка не просто красиве вбрання, це – уквітчана українська душа, красива, багата, наповнена любов’ю до всього світу. Свято вишиванки – це день єдності українського народу, який являє свою ідентичність в унікальних […]

У Львівському коледжі відбувся урок-диспут про переосмислення 9 травня як Дня Європи. Студенти обговорили історію ЄС та євроінтеграцію України, заглибившись у культуру й традиції Європи. Метою стало утвердження європейських цінностей серед молоді та осмислення історичної спадщини для майбутнього України в європейській родині.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x